504 419 319,     biuro@misiga.pl
Wyszukaj lub wgraj własne zdjęcie
lub

Materiały

  • Obrazy
  • Nowości
  • Naklejki
  • Fototapety

INSPIRACJE

Dom jest bardzo ważnym miejscem w życiu każdego człowieka. Jego wygląd ma znaczący wpływ na to, jak się w nim czujemy. Warto zatem zadbać, aby przestrzeń nas otaczająca była wyjątkowa. Łącząc kolory, wzory i materiały, a także eksperymentując z formą i przestrzenią możemy stworzyć wnętrze idealnie dopasowane do naszego stylu. Dzięki naszym produktom Twój dom nabierze niepowtarzalnego charakteru.

 

MATERIAŁY

Dbamy o to, aby nasze produkty w pełni zaspokoiły Twoje potrzeby i sprostały oczekiwaniom. Oferujemy szeroki wachlarz materiałów pochodzących wyłącznie od najlepszych producentów. Drukujemy na tworzywach najwyższej jakości, dzięki czemu odwzorowanie kolorów jest idealne.

FOTOTAPETY

Chcesz, aby Twój dom był piękny i wyjątkowy? Znudziły Ci się jednolite ściany? Udekoruj je fototapetami! Kolorowe obrazy nadadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Nasza firma współpracuje z najlepszymi producentami, dzięki czemu wybrane przez Ciebie prace, drukowane są na najwyższej jakości materiałach oraz wykonywane na ploterach wielkoformatowych światowych producentów.

DODAJEMY SMACZKI

W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów pozwalających w pełni udekorować wnętrze Twojego  domu. Po wytapetowaniu ścian, warto pomyśleć o tekstyliach i naklejkach nadających szczególny charakter pomieszczeń. Ważne jest osiągnięcie ładu i spójności pomiędzy wszystkimi jego elementami. Obrazy, firany czy naklejki to idealne dodatki do wysublimowanych tapet na  Twoich ścianach. Dzięki wszystkim oferowanym przez nas produktom uzyskasz piękny, wyjątkowy, niepowtarzalny, po prostu Twój dom.

WYBÓR GRAFIK

Grafiki możesz wybrać z galerii obejmującej ponad 30 milionów gotowych obrazów. Jednak to nie wszystko. Jeśli podoba się  Tobie zdjęcie lub grafika, której nie ma w naszej galerii, możesz ją nam wysłać, a my to wydrukujemy. Wybór jest zatem nieograniczony.

Facebook
Google+
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję